Tvorba video obsahu a video produkcia nie len pre online

Vizuálne sa odlíšiť. V tom vieme pomôcť.

Pomôžeme vám splniť vaše predstavy o kvalitnom a efektívnom video obsahu, poskytneme naše nástroje a dlhoročné know how v oblasti video produkcie. Našou špecializáciou je tvorba krátkych videí, ktoré sú primárne určené pre použitie na internete (napr platforma YouTube, online reklama). Vytvárame hodnotný ale zároveň cenovo dostupný video obsah. Nížší rozpočet by však nemal znamenať nížšiu kvalitu produktu. A toho sa držíme pri každej požiadavke.

Spraviť dobré a funkčné video nie je len o technike alebo o tom, ako sa drží kamera. Preto vám prinášame pokrytie celého životného cyklu

1. Vieme priniesť ideu. V tom sme veľmi dobrí. Pretože bez nej nemáte nič. Na stretnutí si utriedime spolu s vami prvé myšlienky, ktoré neskôr pretavíme do scenáru.

2. Pripraviť obsah a formu. Predprodukcia a samotná príprava je veľmi dôležitá a zahŕňa okrem iného aj obhliadku lokácií (ktoré vieme nájsť), finálne pretavenie požiadaviek do reality.

3. Kompletná produkcia a postprodukcia video obsahu. Máme skvelú techniku, ktorú pravidelne obmieňame, zábery z dronu sú samozrejmosťou. Strih a konečné úpravy natočeného materiálu zvládame ľavou zadnou.

4. Publikácia a distribúcia videa online. Odovzdaním videa to nekončí, pretože na to, aby bolo úspešné ho aj cieľová skupina musí vidieť. O to sa dokážeme postarať tiež.

Pozrite si niektoré naše referencie. Nenašli ste tu presne tú formu, ktorú potrebujete, dajte nám prosím vedieť.

Video reklama

Jednoduchý reklamný spot, vhodný najmä pre použitie v online priestore. Dokážeme vytvoriť video spot, určený aj úzkej cieľovej skupine, napríklad na odbornú tému.

Reklamné a prezentačné video pre produkt / službu

Máte zaujímavý produkt, ktorý potrebujte ukázať svetu v pútavom videu? A to na svetovej úrovni? Nech sa páči, aj to dokážeme: promo spot, ktorý zaujme a má „gule“:

Online relácia / reportáž

Potrebujete pripraviť celú internetovú reláciu alebo reportáž, napríklad o vašej firme či produkte? Vymyslieť zaujímavý obsah, formu, celé to natočiť, spracovať a publikovať? Ste na správnej adrese, máme bohaté skúsenosti.

Dokumentáry film

Áno, aj toto zvládneme a sme v tom úspešní. Či je to prezentácia objektu, produktu alebo osobnosti, dokážeme sa s tým úspešne popasovať. Presne ako v prípade tohto Ferrari Testarossa:

Firemný videoblog / reportážne video / diskusná relácia

Firemný Vlog či reportáž môže mať veľa foriem, jednou z nich je aj online štúdio so zaujímavým hosťom a témou. Vymyslíme vám ju a zrealizujeme na mieru.

Online tréningové video

Online tréning na diaľku je dnes už samozrejmosťou, najmä v tejto dobe. Ak teda musíte vzdelávať a trénovať klientov cez internet, online tréningové video je tá správna cesta.

Inštruktážne produktové video

Predávate síce dobrý produkt, ale zákazníci ho nevedia ovládať a používať? Ukážte im to cez jednoduchý video návod alebo recenziu. Lepšie je raz vidieť ako sto krát čítať manuál…

Hudobný videoklip

Hudobné video pre vašu kapelu / speváka / speváčku nemusí mať rozpočet mega hviezd. Ale stále to môže byť video klip na pomerne slušnej úrovni.