Tvorba video obsahu pre online

Vizuálne sa odlíšiť. V tom vieme pomôcť.

Pomôžeme vám s tvorbou video obsahu pre web, poskytneme naše nástroje a know how.
Našou špecializáciou je tvorba krátkych videí s nízkym rozpočtom, ktoré sú primárne určené pre použitie na internete (napr platforma YouTube). Vytvárame hodnotný ale zároveň cenovo dostupný video obsah. Nízky rozpočet by však nemal znamenať nízku kvalitu produktu. A toho sa držíme pri každej požiadavke.

Vieme priniesť ideu, pripraviť obsah, formu a nakoniec to aj celé zrealizovať – natočiť, zostrihať a video publikovať online.

Toto sú niektoré oblasti videa, ktoré sme realizovali v nedávnej dobe:

Firemné prezentačné video

Prezentácia vašej firmy alebo produktu krátkym promo videom. Alebo ako jednoduchá videovizitka so zaujímavým obsahom. S nápadom vám radi pomôžeme.

Inštruktážne produktové video

Predávate síce dobrý produkt, ale zákazníci ho nevedia ovládať? Ukážte im, ako na to skrz jednoduchý video návod či recenziu.

Hudobný videoklip

Hudobné video pre vašu kapelu nemusí mať rozpočet mega hviezd. Ale stále si zaslúžite slušný video klip na úrovni.

Online tréningové video

Online tréning na diaľku je dnes už samozrejmosťou. Ak teda túžite vzdelávať a trénovať klientov cez internet, online tréningové video je tá správna cesta.

Online relácia

Potrebujete pripraviť celú internetovú reláciu? Vymyslieť zaujímavý obsah, formu, celé to natočiť, spracovať a publikovať? Ste na správnej adrese, máme bohaté skúsenosti.

Firemný videoblog / reportážne video

Firemný Vlog či reportáž môže mať veľa foriem, jednou z nich je aj online štúdio so zaujímavým hosťom a témou. Vymyslíme vám ju na mieru.